Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Silvia Kucherenko jako lechtivá mystická bytost: Pro eXtra.cz prozradila, kde má své hranice nahoty

Silvia Kucherenko bere na nových snímcích dech.
Zdroj: se souhlasem Silvie Kucherenko / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie

Slovenská kráska Silvia Kucherenko (39) se odhalování rozhodně nebojí. Své ženské křivky nechala zahalit pomocí bodypaintingu do třpytivých barev a blyštivých komponentů a celkovým lookem svým fanouškům naprosto vyrazila dech a připomíná jim mystickou postavu. Pro eXtra.cz Silvia také prozradila, kde má hranici v odhalování se a na jakou nabídku by nikdy nekývla.

Silvia Kucherenko patří mezi nejsledovanější osobnosti Slovenska, půvabná influencerka, modelka a moderátorka má na svých sociálních sítích přes půl milionu fanoušků, které hned po ránu potěšila skvostnými fotografiemi, na kterých bere božská Silvia dech.

"Bodypainting od Lucia Woloszyn Freund, dřív než mi tu začnete psát, jak je to odvážné, tak zvažte, kdo je váš vzor a jaký slovník používá. Toto je umění, není to odvážné. Vážím si vzdělaných lidí, protože cesta za vzděláním nikdy není jednoduchá, a kreativních lidí, kteří jsou prospěšní pro společnost," uvedla Silvia ke snímkům.

Netrvalo dlouho a Silvii zahrnuli fanoušci lichotkami. Mezi prvními obdivovatelkami je i Lela Ceterová, která uvedla krátký, avšak jasný vzkaz "Waw!". ​Jiní fanoušci se shodli, že se Silvia pomocí umění převtělila do mystické bytosti, a to avatara nebo mořské panny.

Silvia Kucherenko: Je to otázka vkusu, ale také peněz

Pro eXtra.cz se Silvia Kucherenko také svěřila, jaká je její hranice v odhalování se. "Když má žena co ukázat a snímky jsou vkusné, tak proč ne. Navíc je to také určitě otázka finančního ohodnocení a málo by to nebylo," prozradila s úsměvem.

"Nikdy bych ale nenafotila cokoliv laciného plus by snímky musely vzniknout pod rukama fotografa, který má již vybudované nějaké jméno," dodala půvabná Slovenka.


Související články

Další články