Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Silvia Dellai chce mít větší ňadra a jde pod kudlu! FOTO BEZ CENZURY UVNITŘ

Silvia Dellai chce mít větší prsa.
Zdroj: Twitter
+ Dalších 23 fotografií
Silvia Dellai a její sestřička Eveline jsou hodně zlobivé holčičky. Obě dvě se nyní rozhodly pro návštěvu plastického chirurga. Silvia už sexy balonky má, ale teď chce mít mnohem větší!

Už jsme psali o tom, že divoká ale plochá Eveline Dellai chce jít na operaci, kde jí chirurgové vyrobí prsa – video najdete tady.

Ještě dále zašla její sestra Silvia. Ta plastikové balony již má, chce mít ale mnohem větší. „Já prostě chci být dokonalá. Koukám na sebe do zrcadla a pořád zkoumám, zda je všechno perfektní. To jsem prostě celá já,“ směje se Silvia. „Třeba vlasy a botox mi dělají v Bratislavě v Mishellbeauty. Jezdím tam, protože tam mají super tým a fakt umí. Ale teď budu mít nový kozy a to mi budou dělat zřejmě v Praze. Jednám s jednou klinikou, aby to byla fakt pecka. Vím přesně, co chci, a myslím si, že to ocení hlavně moji fanoušci,“ uvedla Silvia pro eXtra.cz.

Pokud nebudeme moc drzí, tak si budeme moci celou operaci prý natočit na kameru a pak vám ukázat, jak nová ňadra vznikala. Zatím se mrkněte do fotogalerie na pikantní snímky.

Související články

Další články