Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Silvestrovský horoskop: Jakou postavou z vánočních filmů jste podle znamení?

Silvestrovský horoskop 2021: Jakou postavou z vánočních filmů jste podle znamení?
Zdroj: Warner Bros. Pictures
horoskop

Zkuste se zamyslet, jaká postava z typických vánočních filmů a pohádek byste asi byli? Jste odvážný jako Harry Potter a nebo lstivý jako Scar ze Lvího krále? Začtěte se do filmového horoskopu, který vám odhalí to, co vám doposud zůstávalo skryté. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři by podle svého znamení nemohli být nic jiného než odvážný Harry Potter. Vždy si ví rady a nezalekne se ani toho největšího nebezpečí. Pro své přátele jsou tou největší oporou, myslí na ně víc než na sebe. Zlu nikdy neustoupí.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Osoby tohoto znamení jsou citlivé a empatické. Ve vánočním programu byste je jistě našli jako princeznu Adélku z pohádky S čerty nejsou žerty. Nesnesou, když se komukoliv děje křivda, a vždy bojují za slabší. Dobro z nich sálá a ostatními jsou milováni.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hlavou proti zdi a nestarat se o následky – typický oslík z pohádky o Shrekovi. Jsou vtipní a společnost je miluje. Přesto jsou občas považováni za hloupější, než je tomu ve skutečnosti. Nemají potřebu ostatní přesvědčovat o své hodnotě, a tak nechávají druhé, ať si myslí, co chtějí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud jste viděli pohádku Nejkrásnější hádanka, Býci jsou typická princezna, kterou ztvárnila Veronika Khek Kubařová. Často zasněné romantické duše, které však druhým svým chováním umí způsobit pořádná příkoří. Nikdy však nejednají se zlým úmyslem a jde jim o to, aby vše nakonec dopadlo dobře.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nevyzpytatelní Blíženci, kteří často nevědí, jakou tvář ten den ukážou světu. Perfektně by se na ně hodil Filip, bratr krále Ludvíka, z filmu Muž se železnou maskou. Skrývají to, čím doopravdy jsou, a to mnohdy nedobrovolně. Uvnitř sebe však touží, aby celý svět poznal jejich pravou tvář.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jsou citliví a pro druhé by se rozdali. Zároveň potřebují svůj život a trochu toho soukromí. Perfektně se na ně hodí postava Pepy Bednáře z filmu S tebou mě baví svět, kterou ztvárnil Pavel Nový. Pro své přátele by dýchali, to však ještě neznamená, že jim musí svěřit všechno!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Milují pochlebování, lichotky a pozornost. Perfektně se na ně hodí Dorka z pohádky Z pekla štěstí. Pro upevnění svého společenského postavení jsou často ochotní zajít až tam, kam by druhý nikdy nevstoupil. Často jsou tak upřímní, až mohou druhého ranit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Typičtí vědci, rozumbradové! Všude byli, všechno vědí. Skvěle se na ně hodí postava dr. Emmetta Browna z filmové ságy Návrat do budoucnosti. Nestarají se o okolí, vždy mají svou pravdu. Nepřesvědčíte je, že je něco nebezpečného nebo nesmysl. Dokážou vám, že se mýlíte.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jsou znamením spravedlnosti. Dostat však nějaké rozhodnutí z Váhy, to je úděl. Stejně jako Ellena z pohádky Princezna zakletá v čase. Jsou schopni bojovat za své milé a nedají prostor zlu. Jak jim ale něco přikážete, začnou se bouřit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Lstiví Štíři, jejichž přízeň si musíte zasloužit. Stejně jako zákeřný Scar v pohádce o Lvím králi. Bojují vždy primárně sami za sebe a neberou ohled na ostatní. Ani karma je nepřesvědčí, že by měli nechat vládnout i ostatní. Chtějí být vždy první.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Spravedliví a dobrotiví stejně jako lev Aslan ze ságy o Letopisy Narnie. Vždy bojují za slabší a každému jsou připraveni ihned pomoci. Zároveň jsou Střelci vždy opředeni tak trochu tajemstvím a nikdy se o nich vlastně nedozvíte všechno.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Odvážný Kozoroh, který je vždy připraven bít se za sebe i svou rodinu. Stejně jako Jaroslav v pohádce Třetí princ, který zachránil oba své bratry. Za své blízké se bude Kozoroh vždy odvážně bít. Nikdy před nimi neurážejte jejich přátele. Zeptejte se člověka, který to zkusil.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy