Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

SILVESTROVSKÝ HOROSKOP: Beran může kdykoliv a kdekoliv, se Střelcem pocítíte žhavou rozkoš

+ Dalších 9 fotografií
Erotický horoskop
Bujaré silvestrovské oslavy se blíží. A přinášejí s sebou divoké večírky, alkohol a sexuální dovádění. Máme pro vás předpověď na silvestrovskou noc! Jak si sexuálně užít silvestrovský večer? A jak dokonale uspokojit jednotlivá znamení? Čtěte hvězdný erotický horoskop!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Vášnivý muž Beran miluje sex kdykoliv a kdekoliv, a tak nemusíte být nijak vynalézavá, abyste získala, co chcete. Ani žena Beran není zatížena jen na ložnici. Nechte ho, aby si sedl mezi vaše nohy, a udělejte mu masáž hlavy. Muži Berani milují, když mohou sledovat extázi na vaší tváři, když jim poskytujete orální sex. Proto se s ním pokuste udržet kontakt očima.

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býk je nejsmyslnějším znamením zvěrokruhu. Dokáže na vás postřehnout takové věci, jakých by si nevšimlo žádné jiné znamení. Vnímá vůni, dokonce i chuť vaší pokožky. Proto se nezapomeňte navonět svůdným parfémem. Vaše partnerka dosáhne výbušnějšího orgasmu, když má ohnutý krk. Milujte se s ní tak, aby ležela na zádech, s hlavou zakloněnou přes okraj postele. Uvidíte, jak ji to vzruší.

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Žena Blíženec má velmi obratné prstíky, tak toho využijte, stejně tak jako její preciznosti, a požádejte ji, abyste společně podnikli malý průzkum jejího těla. Poproste svou partnerku, aby vám ukázala, kde ráda cítí vaše dotyky. Umožněte muži, a to doslova, ať vidí, jak dokážete magicky hrát svými prstíky na jeho penis.

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Citlivka Rak se soustředí na nejcitlivější místa, jako jsou prsa a bradavky. Soustřeďte se na prostor okolo bradavek a jemně po nich přejíždějte jazykem. Nezapomeňte ale, že jen koncem jazyka: Nikdy ho neštípejte nebo nekousejte, jen pokud o to požádá. Požádejte svou sexuální dračici, aby se se svými prsy vydala na výlet po vašem těle.

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Zábavní, přitažliví Lvi jsou přirození vůdcové a nejštědřejší znamení, obzvlášť v posteli. Pokud máte dlouhé vlasy, přehoďte si je přes hlavu a češte je proti jeho genitáliím a stehnům. Zahalte svými vlasy jeho penis – vězte, že krev se navalí do hlavy nejen vám, ale i jemu (a nejen do hlavy).

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Lidé narození ve znamení Panny mají rádi něžné, pomalé dotyky. Mnozí dávají přednost spíše předehře než vášnivému sexu. Od Panny nečekejte divoký silvestrovský sex na jednu noc. Perfektní přípravou na sex je pro Pannu krásně servírovaná romantická večeře. Ženy Panny se vzrušují tradičními dotyky, rády cítí na bocích mužské ruce.

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váhy sexuálně ovládá zadeček. Sedněte si na něj tak, aby viděl váš zadeček a boky a pomalu s nimi kružte. Když dosahuje vrcholu, tiskněte jeho měkoučký zadeček nebo ho po něm něžně poplácávejte. To ho ještě více vzruší.

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štír miluje podřízenost a chce mít pod kontrolou toho, koho ovládá. Takže kočičky z večírku: Když jste během milování nad ním, začněte si pohrávat s jeho přirozením. Jemně kružte svým nejtajnějším místečkem okolo jeho penisu, abyste ho trošku rozdráždily, a potom ho nechte do vás vniknout.

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Muži Střelci milují polohy, ve kterých mohou používat silné nohy. Vyzkoušejte polohu, při které stojí nad vámi, když vy ležíte na kraji postele. Obejměte mu nohama boky a věřte, že oba pocítíte dokonalou rozkoš.

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Toto nejmužnější znamení zvěrokruhu má neuvěřitelnou sexuální výdrž. Takže žádnou rychlovku nečekejte. Kozoroh si vás vychutná. Velmi vzrušující polohou je, když si vaše sexuální partnerka klekne nad vás, když vy do ní vnikáte, a potom se zakloní tak rychle, jak jen to jde.

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Toto divoké znamení naznačuje, že Vodnáři by chtěli v sexu vyzkoušet téměř všechno. Ležte na zádech s roztaženýma nohama, které máte položené na jeho ramenou. On si mezi ně klekne a pomalu do vás vnikne a přitom vám bude rukama hladit lýtka.

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby jsou natolik štědří milenci, že v sexu poskytnou svému protějšku víc rozkoše, než sami získají. Poproste svou milenku, aby si sedla proti vám nahá a jemně dráždila mezi chodidly váš penis. Věřte, že zažije zajímavé vibrace.

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

Toužíte po splnění osudového přání? Tarotové karty vám řeknou, zda vám bude přáno!

Mohlo by vás zajímat

Další články