Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

SILVESTROVSKÝ A NOVOROČNÍ HOROSKOP: Lev jako král večírků, Rak bilancuje

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
SILVESTROVSKÝ A NOVOROČNÍ HOROSKOP
Víte, jak přivítáte rok 2020? Silvestr často představuje bujaré oslavy, při kterých nechybí alkohol. Někteří zrozenci si budou dopřávat, jiní budou tolerantnější vůči svému okolí. Hvězdy navíc prozradí, jak si užijete silvestrovské oslavy a na která novoroční předsevzetí byste se měli zaměřit. Přečtěte si náš SILVESTROVSKÝ A NOVOROČNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, silvestrovské oslavy ve vás vyvolávají ohnivost. Bez divokých večírků si přivítání nového roku neumíte představit. Rádi dáváte průchod emocím. Jen pozor! Kocovina na Nový rok, to není nic moc. A jaké předsevzetí si chcete dát? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, jako správní požitkáři si dopřejete gurmánské zážitky a pohodový večer u televize je již klasika. Vaše láska ocení vybrané recepty a dokonale připravené pohoštění. Oslavy nového roku si užijete v milované společnosti. Jaké předsevzetí si dáte? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, lidé okolo vás ví, že na vás není spolehnutí. Takže nikdo nebude překvapený, že své plány měníte na poslední chvíli. Při silvestrovském popíjení byste si měli ledacos vyjasnit. A jaké předsevzetí vám bude blízké? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, nový rok přivítáte v kruhu svých nejbližších. Rádi vzpomínáte, bilancujete a plánujete budoucnost. Připravíte pohoštění a silvestrovské oslavy se budete snažit zpestřit společnou zábavou. A jaké předsevzetí vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi jako pro krále večírků jsou pro vás silvestrovské oslavy nejoblíbenějším časem. Můžete se předvádět, dovádět a nikdo se na vás nedívá skrz prsty. Jste zaměřeni jen na sebe a nevnímáte, co se odehrává kolem. Takže jaké by mělo být vaše novoroční předsevzetí? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, netoužíte po velkých večírcích. Máte nejraději, když vás navštíví pár přátel a uděláte si vlastní program a zábavu. Pohoštění, které s sebou přinesou, vám přijde vhod. A co vaše předsevzetí? Jaké bude? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, zkuste házet věci více za hlavu. Nepřemýšlejte tolik nad tím, jak trávit Silvestra. Zkuste jednat spontánně. Své představy proměňte v realitu. Vaše láska bude ráda za cokoliv. A jaké předsevzetí je pro vás připraveno? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, plánování oslav vám moc nejde, a tak vše necháte na své drahé polovičce. Po požití alkoholu neotvírejte žádná ožehavá témata, mohlo by být zle. I singles si skvěle užijí. A jak to bude s předsevzetím? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, silvestrovské oslavy přinesou nezadaným novou lásku. Zamilujete se až po uši. Alkohol v tom bude hrát roli, ale i druhý den se sejdete a své city si potvrdíte. A na jaké předsevzetí byste se měli zaměřit? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, při oslavách nového roku se seznámíte se zajímavými lidmi. Jen si dejte pozor, aby to nebylo zajímavé až příliš. Hlavně zadaní by se měli držet zpátky. Singles by naopak měli vyhledat vzrušení. A jak to bude s novoročním předsevzetím? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, vaše originalita při přípravách silvestrovských oslav nadchne snad každého. Všechny přítomné pobavíte na maximum. Pokud se však nechce někdo zapojit, rozhodně je nenuťte! A o jakém předsevzetí byste měli uvažovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, s příchodem nového roku zažijete dobrodružství a změní se toho opravdu hodně. Hlavně u nezadaných. Ve skrytu duše budete mít obavy, ale zároveň se nemůžete dočkat. A na jaké předsevzetí byste se měly zaměřit především? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články