Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Silvestr ve společnosti syrských mladíků: Místo oslav brutální znásilňování!

před katedrálou byla situace neúsnosná. Silvestr v Kolíně nad Rýnem se zvrhl v sexuální orgie přistěhovalců a hromadné krádeže.
Zdroj: facebook.com
Opravdu hloupý nápad dostaly dvě německé dívky. Na oslavy nového roku přišly domů ke třem mladým Syřanům. Místo pohodového večera zažily muka.

Tři mladíci ve věku jedenadvacet a čtrnáct let čelí obvinění z brutálního znásilnění. Zadrženi byli ve městě Weil am Rhein nedaleko švýcarských hranic. Všichni dohromady znásilnili čtrnáctiletou a o rok starší dívku. Obě drželi násilím několik hodin v bytě. Do bytu jednoho z nejstarších trýznitelů šly s úmyslem oslavit příchod nového roku.

Policie dala jasně najevo, že tento případ nemá žádnou souvislost se silvestrovskými útoky v Kolíně nad Rýnem a dalších německých městech

Podezřelí sedí ve vazbě už několik dní. Žaloba tuto informaci na veřejnost nevypustila schválně. Snažila se utajit identitu znásilněných dívek Dopaden stále není čtvrtý útočník, který údajně v případu také figuruje.

Jména násilníků zveřejněna nebyla. Přesto detektivové zdůraznili, že ani jeden z útočníků není uprchlík, který by v Německu hledal azyl. Jedenadvacetiletý mladík a jeho bratr pobývají v Německu už řadu let. Další dva pachatelé tohoto otřesného činu žijí dlouhodobě ve Švýcarsku a Nizozemsku.

Související články

Další články