Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Silvestr v podání českých celebrit: Kdo prchl za teplem, na hory a kdo si užívá tepla domova

Zdroj: Archiv
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Konec roku se v minulých letech vždy oslavoval ve velkém. Pandemie koronaviru ale bujaré oslavy a cestování letos příliš neumožňuje, přesto se ale našly celebrity, které se rozhodly nepříznivým podmínkám postavit a Nový rok oslaví mimo svůj domov u moře nebo na horách. Které slavné osobnosti se rozhodly opustit domov a které oslaví Nový rok naopak v pohodlí domova?

Rok 2020 by většina smrtelníků kvůli pandemii koronaviru nejraději vymazala z kalendáře. Vládní nařízení a zákazy navíc neumožňují příchod nového roku oslavit v obvykle veselém stylu. Vycházení je povoleno pouze do 21 hodin, na veřejně přístupných místech platí zákaz pití alkoholu a lze se shromažďovat pouze ve dvou osobách s výjimkou členů rodiny a výjimka z opatření na Silvestra není dána.

Avšak se najdou i celebrity, které chtějí konec roku prožít velkolepě a odjely buď za teplem, nebo na hory.

Například jako zpěvačka Dara Rolins (48), která odjela oslavit Nový rok do Emirátů, odkud posílá fanouškům fotky z nekonečné pláže. Za teplem prchl i hitmaker Michal David (60), který je už delší dobu na Kanárských ostrovech, konkrétně na Tenerife, kde společně s rodinou oslavil i letošní Vánoce.

Na Kanárských ostrovech vystavuje své tělíčko i modelka Tereza Budková, která už několik let randí s hokejistou Ondřejem Pavelcem

Kdo prchl na hory?

Letošní konec roku oslaví na horách moderátorka Gabriela Partyšová (42). "Mějte hezký poslední den v roce 2020," popřála svým fanouškům. Moderátorské duo Zorka Hejdová se s manželem Mírou Hejdou rozhodli strávit poslední den v roce na Šumavě v jejich krásné vile, odkud se chlubí pohádkovými snímky ze zasněžené krajiny. V roce 2021 navíc na svět přivítají jejich první děťátko.

Misska Nikol Švantnerová se také rozhodla oslavit konec roku na horách. S celou rodinou odjela na Slovensko.

V zasněžené krajině bude trávit konec roku i Michaela Ochotská se synem Andreasem.

Teplo domova

Také Dominika Myslivcová (26) se rozhodla, že své fanoušky potěší i poslední den letošního roku. Na svých sociálních sítích sdílela pořádně žhavý snímek. Zakrytá pouze tenkou látkou a se skleničkou sektu v ruce se také loučí s rokem 2020.

Poslední den v roce si v teple domova užijí i zpěvák Bohuš Matuš (47) s partnerkou Lucií a jejich novorozenou dcerou Natálkou. "Pustíme si nějaký vánoční film a nacpeme se cukrovím," napsali na svých sociálních sítích.

Zpěvačka a herečka Eva Burešová poslala svým fanouškům krásné novoroční přání. "Přeji nám všem, aby rok nový přinesl hezčí chvíle. Abychom byli všichni zdraví, šťastní a plní lásky. Přeji nám více porozumění, tolerance a úcty. Chybíte mi, milí fanoušci. Slibuji vám, že vám nadále budu oporou a že na sobě budu pracovat tak, ať mají lidé stále chuť mě obsazovat do nových rolí i projektů a já vám tak budu moci předávat radost a lásku, kterou v sobě mám. Chci vám poděkovat za veškerou podporu, kterou jste mi za celý rok často vyjadřovali. Hluboce děkuji," napsala.

V galerii se podívejte, jak si celebrity užily poslední den roku 2020.

Související články

Další články