Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

SILVESTR V LUXUSU: Nedvěd vyhodil miliony za alpskou parádu, společnost mu dělala jeho krásná manželka!

To je ale páreček.
+ Další 2 fotografie
Fotbalová legenda Pavel Nedvěd se rozhodl, že pro silvestrovský den využije prvotřídního luxusu. Luxusní italské lyžařské středisko mu ho nabídlo. Velký luxus navíc měl po svém boku. Jeho manželka je totiž stále velmi krásná žena a snad nestárne!

Pavel Nedvěd (44) patří k nejlepším českým fotbalistům všech dob. Jako jeden z mála dokázal být vždy profesionál, a to jak herně, tak i v rámci osobnosti. Nikdy nepřitahoval problémy a choval se spořádaně.

Jednoduše to je jeho povaha. Skromný byl i jeho milostný život, podle jeho životopisu vystřídal pouze dvě ženy, než zakotvil u své současné manželky. Nutno říct, že se mu nemůžeme divit, protože je to stále krásná žena a na dovolené jim to moc slušelo.

Společně s manželkou Ivanou neskrývali fakt, že jsou pořád jeden do druhého blázen, hodně se cukrovali a bylo vidět, že jim je spolu opravdu velmi dobře. Je šťastný i po letech manželství a jeho milá mu nezevšedněla, jak to někdy u fotbalistů bývá. Takhle to má být a my to Pavlovi moc přejeme!

Mohlo by vás zajímat

Další články