Pokud budete slavit silvestr na horách, užijete si krásné počasí. Podmínky přesně pro super lyžovačku a sluníčko. Jestli ale máte v plánu zůstat doma, počítejte s mlhami a ne moc ideálním počasím. Posledních pár dní v roce 2016 se ale povede.

Dnes bude jasno až polojasno. Na západě Čech se ale může zatáhnout. Očekávat můžeme i déšť se sněhem nebo sněžení. K večeru můžeme v Čechách očekávat mlhy, někdy i mrznoucí. Během dne se budou teploty pohybovat mezi minus 1 a plus 3 stupni, v Čechách rtuť teploměru může vyšplhat až na plus 5 stupňů.

V pátek bude zataženo s nízkou oblačností. Na horách ale bude krásně. Takže kdo vyrazil lyžovat, určitě nebude litovat. Bude jasno až skoro jasno. Teploty se budou pohybovat mezi minus 2 a plus 2 stupni. V noci teploty klesnou až na minus 6 stupňů.

V sobotu na silvestra bude jasno až polojasno, místy můžeme očekávat mlhy, někdy i mrznoucí. V noci teploty klesnou až k minus 7 stupňům. Přes den se budou pohybovat mezi minus 1 a plus 5 stupni. Na horách bude krásně a ty nejlepší podmínky pro lyžovačku!

Na Nový rok bude jasno až polojasno, na severu a severozápadě později oblačno až zataženo. V noci teploty klesnou k minus 6 stupňům, během dne se budou pohybovat mezi nulou až plus 4 stupni.