Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Silvestr a Nový rok v TV: Bez Bohouše by to nešlo! Na co dalšího se těšit? PROGRAM

Zdroj: Filmové studio Barrandov
Poslední den roku je tu. Ať už ho budete trávit s chlebíčky před televizí, nebo k ní ulehnete až na Nový rok po náročné oslavě, každopádně se můžete těšit na dávku tradičních silvestrovských trháků s nesmrtelným Bohoušem v čele.

Některé snímky k oslavám příchodu Nového roku patří zcela neodmyslitelně, jeden z nich ale drží prim. Je to ani ne půlhodinová komedie Bohouš. Tohle téměř 50 let staré dílo totiž ani jindy než na Silvestra neuvidíte. A i letos se můžete těšit na vedoucího horské chaty Jiřího Sováka, jeho hosta Vladimíra Menšíka a nezapomenutelné závody ve vylizování talířů. Hlavní role psa se zhostil bernardýn Baldur. Česká televize Bohouše vypustí na obrazovky v 18:30. ČT ale již v deset dopoledne nabízí další perlu, komedii Světáci.

Televize myslí i na ty z vás, kdo před pár dny řešili mučivé dilema, jestli koukat na Ať žijí duchové! nebo raději na Šíleně smutnou princeznu Teď už to bude dobré, to první dávají odpoledne na Nově, to druhé na Primě. Komu by to nestačilo, může zabrousit na Nova Cinema a koukat na Ledové království nebo Harryho Pottera

Na Nový rok se potom můžete léčit u komedie Saturnin, dokumentu Lucie, příběh jedný kapely nebo u filmu Báječná léta pod psa Tak hezkou zábavu.

Související články

Další články