Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

SILIKONY, NEBO ZÁZRAK? Marešova Kobliha ukázala dříve plochý hrudníček a její vnady se nápadně nafoukly

Jak to ta Monika s těmi prsy tedy má?
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Další 2 fotografie
Partnerka boháče Leoše Mareše (40) na své postavě dře každý den. Přeci jen musí vedle takové partie vypadat vždy dokonale. Ale donedávna Moniku Koblížkovou (34) trápil plochý hrudník, kde to vypadalo, že má spíš lentilky pod kobercem. Ale teď se předvedla v plavkách, kde se tyčila dvě dokonalá ňadra. Že by zázrak, nebo navštívila plastického chirurga?

Leošovy bývalé partnerky byly vždy buď obdařené, nebo se nechaly upravit, ale nikdy nebyly ploché jak žehlicí prkno. Monika tam sice něco měla, ale že by s tím mohla třeba do pánského časopisu, o tom nemůže být ani řeč.

Ale teď poslala fotku z dovolené na Ibize, kde si s moderátorem užívají romantické chvilky, a má dost podezřele nafouknutý hrudník. A při pohledu na něj si člověk musí klást otázku, jestli nejde o silikony. Tvarově by to tomu odpovídalo. Nejenže nápadně narostly, ale ještě k tomu trčí tak nahoře a jsou tak kulaté, přesně jako u upraveného hrudníku.

Sama Monika se k tomu nevyjádřila, ale vypadá naprosto spokojeně, že mohla konečně v plavkách něco předvést. Třeba jde o zázračnou podprsenku, která i z lentilek udělá dekolt hodný Pamely Anderson.

I Leoš musí být spokojený, má rád, když si může na něco sáhnout. Mačkat v dlaních silikony by mu zaručeně nevadilo, a jestli to Monice zvedlo sebevědomí, tak proč ne. Sami posuďte, jestli jde o zásah chirurga, nebo o přírodní úkaz.

Související články

Další články