Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Silikony ji zkroutily bolestí: Andrea Pomeje při akutní operaci přišla o své poklady a trpí

Zdroj: Martin Šebesta
+ Dalších 9 fotografií
ZÁKROK
Muži si v českém showbyznysu jistě už dávno museli všimnout dmoucího dekoltu dýdžejky Andrey Pomeje (31). O ten teď ale přišla – silikony totiž musely okamžitě pryč!

„Dělali mi prsa. Mám teď vlastně stejná, operace byla ze zdravotních důvodů. V obou jsem měla těžkou vazivovou kapsulaci,“ vysvětlila eXtra.cz Andrea Pomeje.

Kapsulární kontraktura (kapsulace) je komplikace po zvětšování prsou implantáty. Většinou se objeví týdny až měsíce po zákroku, někdy ale i mnohem později. Stává se, že kolem implantátu tělo vytvoří pevné pouzdro, které se smršťuje, deformuje silikony a ženy pak v prsou cítí tlak, zvláštní pocity a bohužel i bolest. Tehdy už nepomohou léky, musí se použít skalpel. A to byl i Andrein případ.

Už má nové

„Na klinice jsme vybrali úplně nejpřirozenější tvar i velikost, prý je to od přírodních nerozeznatelné, kamarádi to budou moci pohmatem vyzkoušet,“ vtipkuje Andy, i když do smíchu jí momentálně není.

„Trpím! Fakt to dost bolí. Rozříznutý sval bolí vždycky. Péťa má dovolenou, musí mě zvedat z postele, sama to ještě nedávám. Ale hojení půjde rychle, tedy doufám,“ dodala Pomeje.

Mohlo by vás zajímat

Další články