Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Silikonové krásky tasily zbraně: Miss Denisa Spergerová, smyslná Daniela a obří Lela

Silikonové krásky tasily zbraně: Miss Denisa Spergerová, smyslná Daniela a obří Lela
Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
velká galerie
České a slovenské krásky přivítaly letní sezonu v odvážných modelech, ve kterých nechaly vyniknout své silikonové přednosti. Zatímco modelky Denisa Spergerová (20) a Daniela Zálešáková (21) si nechaly na svém hrudníku vymodelovat trojky, známá playmate a nyní především máma Lela Ceterová (30) rovnou osmičky. Pravdou ovšem je, že všem třem se jen stěží dá dívat do očí.

Léto je konečně v plném proudu a známé české a slovenské krásky se začínají pomalu ale jistě odhalovat. Vítězka Miss Czech Republic Denisa Spergerová si v zimě nechala vymodelovat zbrusu nové trojky.

"Mám ergonomické 340 ml. Z operace jsem měla velký strach, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Jsem ráda, že jsem operaci podstoupila, protože se budu nyní cítit sebejistě a spokojeně," řekla půvabná modelka eXtra.cz.

Podobně je na tom i vicemiss Czech Republic 2018 Daniela Zálešáková, která se také pyšní novými trojkami. "Moje prsa se mi velmi líbí a mám ráda jejich tvar, ale přála jsem si je mít zkrátka větší," nechala se slyšet Daniela, která koronavirovou pandemii strávila po boku svého přítele Pepy v Zanzibaru.

Na sociálních sítích přidala velmi odvážnou letní fotku i novopečená maminka Lela Ceterová "Máma na tahu. Tohle mi chybí," napsala k fotce Lela, která se v současné době věnuje hlavně dceři Lili, kterou má s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou. Do galerie se můžete podívat na fotky téhle zatraceně sexy trojice.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy