Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Silikonová Zdenička z VyVolených je královnou proměn: S tímhle transsexuálním vzhledem by se upíchla tak akorát v německém hanbinci

Silikonová Zdenička z VyVolených je královnou proměn: S tímhle transsexuálním vzhledem by se upíchla tak akorát v německém hanbinci
Zdroj: archiv

Je to ona, nebo nějaká jí hodně podobná transka? Zoubky ale prozradily, Zdeňka Soušková (26), účastnice reality show VyVolení, na které se stejně nikdo nedíval, a proto ani o soutěžící není zájem, si potřebuje slávu nahonit jinak.

Do filmu ani televize ji nikdo nechce, k moderování má taky ještě daleko, tak to zkouší nejjednodušší možnou cestou. Vždycky si někde nechá něco přifouknout nebo upravit, prodloužit či zahustit a doufá, že kamínky spustí lavinu.

Tentokrát na nás vykoukla v převleku za německou cérku od hranic, která by se ale spíš hodila právě do pohraničního hanbince, protože vzezření vnadného transsexuála je netradičním lákadlem. Soušková jako tmavý typ vypadá v blond vlasech coby odbarvená Romka a silné líčení jí na kráse rozhodně nepřidává. Snad to byl je nepovedený experiment.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy