Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Silikonová Robinsonka Petra Palusková se vdala: Má pan tajemný pěkně tučné konto?

Prsatice Palusková do toho praštila.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 88 fotografií
Petra Palusková (26) se proslavila hlavně díky drsné reality show Robinsonův ostrov. Tam lidi nezaujala tak moc svým výkonem jako tělem. Petra je hrdou majitelkou silikonových čtyřek a po skončení soutěže si stěžovala, že by konečně chtěla potkat toho pravého muže, se kterým založí rodinu. To se jí také povedlo a playmate se vdala v Austrálii.

Petra Palusková na sebe strhla veškerou pozornost v reality show Robinsonův ostrov. Svůj největší výkon v soutěži předvedla, když bojovala v bahně tak urputně, že jí spadl vrchní díl plavek a pánové nemohli z Petry sundat oči.

Někteří lidé mají Petru rádi takovou, jaká je, a druzí si myslí, že je to jen vypočítavá holka, která jde po penězích. Po skončení soutěže se Petra stáhla hodně do ústraní. Vzkázala, že by jen ráda potkala muže, se kterým by mohla založit rodinu.

Jak se zdá, tak jí zatím vychází vše podle plánu. Zhruba před měsícem oznámila na sociálních sítích radostnou událost, že se bude vdávat. „Já jsem řekla dnes ano. Yes,“ napsala na svém Facebooku.

Vyvoleným by měl být tajný muž z Austrálie, kde svatba také proběhla. Petra přidala na Instagram vysmátou fotku ve svatebním, takže se už ze slečny pravděpodobně stala paní. Jméno svého muže ale tají.

Někteří fanoušci si myslí, že by se mělo jednat určitě o nějakého staršího a movitého pána. Dokonce si z Petry i utahují, že proto ho raději nechce představit. No, tak uvidíme.

Související články

Další články