Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Silikonová prsatice Eva Feuereislová má v posteli záhadného muže: Kde všude by se měl holit? VIDEO

+ Dalších 13 fotografií
Hvězda reality show Eva Feuereislová (28) na party v Gentlemen's Barber Clubu předváděla svoje silikonové vnady a prozradila, kde všude by se podle ní měl chlap holit a co už je přehnané. Zároveň letmo naznačila, kdo by asi tak mohl být záhadný krasavec, kterého momentálně poměrně často ukazuje na sociálních sítích.

Eva Feuereislová se před lety mihla v reality show VyVolení a od té doby se pořádně změnila. Jako první si nechala upravit svá prsa, protože se svými přírodními nebyla vůbec spokojená. Dále následovala úprava nosu a rtů.

Reality show hvězdička se za své plastiky nestydí a nijak je neskrývá. Co si o jejím upravování těla myslí ostatní, jí je tak nějak fuk. Blonďatá prsatice je šíleně ukecaná, ale když přijde řeč na soukromí a partnera, tak si dává pozor na pusu.

Na sociálních sítích se už nějakou dobu pohybuje vedle Evy urostlý a potetovaný mladík. „Je to někdo, o kom se dozvíte víc, až bude ten pravý čas. Myslím si, že to není teď důležité a kdo si počká, ten se dočká,“ tvrdí s úsměvem Eva, která dorazila na otevíračku nového Gentlemen's Bar­ber Clubu

Zároveň dodává, že co se týče chlapů, tak vzhledové typy rozhodně nemá. „Měl by být zábavný a tolerovat moji ukecanost.“ O úpravě a udržování chlapa má také jasnou představu. „Když je ten chlap úplně holý, tak je to takové dětinské. Oholené nohy u chlapa bych tolerovala, kdyby to byl sportovec. Tam dole by měl být určitě upravený porost.“

Související články

Další články