Bývalá německá letuška Martina Big prošla razantní proměnou. Se svým vzhledem ale ještě není zcela spokojena, a tak navštívila plastického chirurga a svěřila se mu, že touží po novém nose, který lépe doplní její africký vzhled.

Doktoři se ovšem shodli, že by Martina Big měla s další proměnou nějakou dobu počkat. Přitom ještě před třemi lety to byla obyčejná, vcelku pohledná blondýnka, která se od jiných žen nikterak neodlišovala.

Jenomže potom se v její hlavě něco stalo a ona se rozhodla, že začne se svojí proměnou. Nejdříve si nechala udělat veliké silikony a pár dalších plastických úprav, po kterých vypadala stále docela normálně.

Poté ale přišel zvrat. Začala si do svého těla píchat různé injekce, které měnily odstín její kůže, vlasy i duhovky. V současné době se cítí jako pravá Afričanka, ale s úpravami nechce přestat. Lékaři mají ale jiný názor.

Martina musí nyní nějakou dobu počkat, než půjde na další zákrok. Proto se rozhodla, že ze svého blonďatého přítele udělá černocha. Michael už dávno není pohledný krasavec, ale podivný tlusťoch s tmavou pletí.

Do jakého extrému to tahle šílená Němka dovede?