Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Silikonová Němka dotáhla svoji obsesi k ideálu: Poté přetvořila blonďatého přítele v černocha

Martina Big se snaží přetvořit i svého přítele.
+ Dalších 14 fotografií
Martina Big (30) pracovala dříve jako letuška, ale její posedlost oblými tvary ji přivedla až do dnešní podoby. Ještě v roce 2015 měla za sebou pouze pár plastických operací a ještě nic nebylo ztraceno. I když od začátku lpěla na obřích prsou, tak se to před třemi lety dalo poměrně snést. Jenomže zanedlouho poté se Martina rozhodla, že chce být černoškou a z její touhy po změně barvy pleti se stala naprostá obsese. Když dostala na nějakou dobu zákaz od doktorů, tak se rozhodla, že ze svého kdysi blonďatého přítele udělá černocha.

Bývalá německá letuška Martina Big prošla razantní proměnou. Se svým vzhledem ale ještě není zcela spokojena, a tak navštívila plastického chirurga a svěřila se mu, že touží po novém nose, který lépe doplní její africký vzhled.

Doktoři se ovšem shodli, že by Martina Big měla s další proměnou nějakou dobu počkat. Přitom ještě před třemi lety to byla obyčejná, vcelku pohledná blondýnka, která se od jiných žen nikterak neodlišovala.

Jenomže potom se v její hlavě něco stalo a ona se rozhodla, že začne se svojí proměnou. Nejdříve si nechala udělat veliké silikony a pár dalších plastických úprav, po kterých vypadala stále docela normálně.

Poté ale přišel zvrat. Začala si do svého těla píchat různé injekce, které měnily odstín její kůže, vlasy i duhovky. V současné době se cítí jako pravá Afričanka, ale s úpravami nechce přestat. Lékaři mají ale jiný názor.

Martina musí nyní nějakou dobu počkat, než půjde na další zákrok. Proto se rozhodla, že ze svého blonďatého přítele udělá černocha. Michael už dávno není pohledný krasavec, ale podivný tlusťoch s tmavou pletí.

Do jakého extrému to tahle šílená Němka dovede?

Mohlo by vás zajímat

Další články