Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Silikonová nádhera z VyVolených vystavila na odiv své umělé poprsí: Co na něj říkáte?

To je ale výbavička!
Zdroj: instagram
+ Dalších 23 fotografií
Eva Feuereislová si zkrátka nedá pokoj. Holka, která se ve světě šoubyznysu objevila z ničeho nic, má ve zvyku provokovat úplně všechny. A je jedno, jestli svými prostořekými názory, nebo rajcovním vzhledem. Tentokrát vytasila na lidi ty největší zbraně. Předvedla dmoucí se ňadra v hodně odvážném tílku.

Eva Feuereislová je dost bizarní postava českého šoubyznysu. I když je tahle blondýnka milá a hodná holka, tak v některých lidech budí dost rozporuplné emoce. Hvězdička reality show se nikdy moc netajila tím, že by chtěla být známá.

Mohli jsme ji spatřit už před několika lety v pěvecké soutěži SuperStar, kde se bohužel nedostala ani přes první casting a nepomohl tomu ani její tehdejší fingovaný přítel Domenico Martucci. Největší pozornosti se jí však dostalo až v reality show VyVolení.

Tam se těšila ze začátku vcelku velké oblíbenosti. Po skončení show se ještě párkrát ukázala na nějakých průměrných večírcích a dnes své fanoušky zásobuje už jen provokativními fotkami. Od doby VyVolených také rapidně změnila svůj vzhled.

Nejdříve si nechala vylepšit své poprsí, poté si upravila nos a pravidelně chodí na výplň rtů. Některým lidem se nový vzhled Evy líbí a nemohou si ho vynachválit a druzí jsou toho názoru, že se proměnila v plastikové monstrum. Jaký máte názor vy?

Související články

Další články