Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Silikonová nádhera Courtney Stodden má nového kamaráda: Tenhle nabarvený pudl si ale vybral k parazitování špatnou oběť!

Courtney Stodden si kolem sebe shromažďuje typy, které jsou rády, že je
někdo vyfotí.
Zdroj: Profimedia.cz

Není nikdo, nic neumí a kdyby si ji, když jí bylo šestnáct, nevzal béčkový herec Dough Hutchinson (53) ze Zelené míle, skončila by Courtney Stodden (19) nejspíš někde na ulici jako laciná štětka.

Na relativně movitém exmanželovi si vydyndala peníze na plastické operace, do prsou i do pysků jí narvali snad všechny silikonové implantáty, co tehdy klinika měla na skladě, a z Courtney se stala tuctová plastová příšera, která žije jen z toho, že ji sem tam někdo vyfotí.

Bohužel i na ni se lepí „slávychtiví“ kamarádi, kterým stačí, že je někdo cvakne a oni se pak objeví třeba na eXtra.cz, haha. Podivný mladíček, který se v Americe vydává za českého Dušana Chrástka, se u své umělohmotné kamarádky nakrucoval ze všech úhlů a po celou dobu, kdy Courtney nakupovala, za ní hopkal jako nabarvený pudl.

Související články

Další články