Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Silikonová nádhera Courtney Stodden má nového kamaráda: Tenhle nabarvený pudl si ale vybral k parazitování špatnou oběť!

Silikonová nádhera Courtney Stodden má nového kamaráda: Tenhle nabarvený pudl si ale vybral k parazitování špatnou oběť!
Zdroj: Profimedia.cz

Není nikdo, nic neumí a kdyby si ji, když jí bylo šestnáct, nevzal béčkový herec Dough Hutchinson (53) ze Zelené míle, skončila by Courtney Stodden (19) nejspíš někde na ulici jako laciná štětka

Na relativně movitém exmanželovi si vydyndala peníze na plastické operace, do prsou i do pysků jí narvali snad všechny silikonové implantáty, co tehdy klinika měla na skladě, a z Courtney se stala tuctová plastová příšera, která žije jen z toho, že ji sem tam někdo vyfotí.

Bohužel i na ni se lepí "slávychtiví" kamarádi, kterým stačí, že je někdo cvakne a oni se pak objeví třeba na eXtra.cz, haha. Podivný mladíček, který se v Americe vydává za českého Dušana Chrástka, se u své umělohmotné kamarádky nakrucoval ze všech úhlů a po celou dobu, kdy Courtney nakupovala, za ní hopkal jako nabarvený pudl.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy