Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Silikonová Courtney Stodden už nechce být zlatokopkou, ale ochránkyní zvířat! Co si proboha vymyslí příště?

Courtney Stodden šla podpořit zvířata.
Zdroj: reprofoto Daily Star

Laciná poběhlice Courtney Stodden (19) už neví, jak by na sebe upozornila. Zjistila totiž, že její trapné zlatokopectví už dávno nikoho nezajímá, a rozhodla se změnit povolání. Nejprve to bylo vystavování se ve výloze jednoho sex-shopu a teď je z ní ochránkyně zvířat.

Noční můra všech bohatých mužů se objevila na akci PETA, kde znásilňovala okolní zvířata už jenom pohledem. Po dlouhé době si na sebe nevzala své oblíbené chůdy a minišaty alias trikot, zato na sebe natáhla tričko s důležitým poselstvím – nepoužívejte kožešinu. Zkrátka Courtney je ochránkyně na plný úvazek.

Na Twitteru se pak pochlubila, že se nemůže dočkat, až jí příští týden dovezou její štěně. Tímto nebohé stvoření pozdravujeme a přejeme hodně síly při pobytu s touto silikonovou nádherou bez mozku. Schválně, jak dlouho jí nadšení vydrží, až zjistí, že psi kadí a musí se po nich uklízet hovínka? Dvě minuty?

Související články

Další články