Slovenská playmate Zuzana Plačková se o víkendu vdala. Vzala si svého přítele Reného Strausze, který působil při obřadu nejistě. Ano prý řekl velmi váhavě. Sňatek navíc přišel poměrně nečekaně. Během obřadu si Plačková navíc nemohla odpustit malý trapas. Když se jí oddávající ptal, jestli si snoubence bere za manžela, otočila se na svatebčany a ptala se jich na odpověď. Haha, humor, jak vtipné a originální, jedeme dál.

Co ovšem stojí mnohem víc za zmínku, jsou nevěstiny svatební šaty. Plačková prý na sobě nešetřila a za róbu vyplázla 20 tisíc eur, tedy v přepočtu zhruba 540 tisíc korun. Ano, přesně za tuhle růžovou hrůzu. Cena se prý vyšplhala nahoru kvůli Swarovski krystalům, které ještě mnoho žen považuje za vrchol luxusu, stejně tak slovenská playmate. Podle nás prsatici švadlena pěkně natáhla, protože jí ušila šaty zhruba o číslo menší. Ba ne, my víme, že jí šaty jsou malé schválně, lépe pak vynikne dekolt, který Zuzanu živí.

Nešetřila ani na botičkách, které musely být také v její oblíbené barvě. A pochopitelně k ní musely ladit i družičky, které sice vypadají, jako že zrovna slezly z tyče, ale Plačkové dress code byl zkrátka neúprosný.

Zuzana Plačková je slovenská celebrita, kterou si možná, ale spíš ne můžete pamatovat z reality show Hotel Paradise, kde chtěla udělat díru do světa. Tahle blonďatá myslitelka se nikdy netajila tím, že kdysi provozovala nejstarší řemeslo, pak zkoušela štěstí v pornobranži.