Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Silikonka z reality show ráda provokuje: Chloe Ferry má odzbrojující dekolt

Chloe Ferry je kočka.
Zdroj: archiv Chloe Ferry
+ Dalších 5 fotografií
Erotické okénko

Hvězda britské reality show Geordie Shore, Chloe Ferry (25), našla zalíbení v plastických operacích. Za různé úpravy svého vzhledu utratila Britka kolem 1,5 milionu korun. A nevypadá to, že by s platikami chtěla přestat.

Plastikami upravená Chloe, vlastním jménem Chloe West Etherington, ví, jak na fanoušky, a tak se pravidelně a ráda chlubí svými velkými ňadry a dokonalou postavičkou. A přijde i na lechtivější snímky, které nesou ovoce. Její účet na Instagramu sleduje přes 3 a půl milionu lidí.

Stále nemá dost

Chloe na sobě proměnila řadu věcí. Kromě toho, že má za sebou několik operací prsou, si nechala i zvednout zadeček a zvětšit rty. Pravidelně také dochází na botox. Ačkoliv už za svůj vzhled utratila silikonka jmění, přestat rozhodně nehodlá. Například se chystá jít potřetí na operaci nosu, protože s ním stále není spokojená. Uvidíme, kdy bude mít Chloe dost.

A jak to má plastiková kráska s láskou? Po dvouletém vztahu s televizní hvězdičkou Samem Gowlandem prozradila, že je bisexuálka. Šanci tak mají u Chloe všichni.

Pokochejte se top 10 nejžhavějšími snímky této divy z Newcastlu.


Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy