Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Šílený plán nesmrtelnosti: Ruský miliardář chce svůj mozek spojit s holografickým tělem!

Šílený plán nesmrtelnosti: Ruský miliardář chce svůj mozek spojit s holografickým tělem!
Zdroj: Facebook

Ruský kontroverzní miliardář Dimitrij Itškov (32) odhalil svoje plány na nesmrtelnost, jeho iniciativu s prostým názvem 2045 už podepsalo na dvacet tisíc lidí a ti již sledují jeho přípravy na velkolepé finále.

2045 je totiž rok, ve kterém Dimitrij hodlá převést svůj mozek do holografického těla a žít tak navždy. Itškov věří, že jeho plán je optimistický a vše půjde tak, jak si stanovil. Dokonce už vše i přednesl na vědeckém kongresu, který uspořádal v Moskvě, a svoje přání stát se nesmrtelným představil jako vyšší ušlechtilý cíl zachování ducha člověka.

Kongres řešil estetické a sociální otázky nesmrtelnosti, které se zabývaly hlavně tím, jak by tento projekt 2045 mohl pomoci třeba lidem ochrnutým po celém těle.

Lidé si podle Dimitrije budou sami rozhodovat o tom, zda chtějí žít navždy a díky hologramu tak získat dokonce i nadlidské schopnosti. Celá operace by měla probíhat bez chirurgického zásahu, pouze se mysl počítačově převede a z člověka se stane něco jako Avatar.

Ano, právě ten, kterého znáte ze slavného filmu Jamese Camerona.

Vzhledem k tomu, že rok 2045 je už za dveřmi, měli byste přemýšlet, zda se z vás stane za třicet let hologram nebo raději vykonáte během života něco, co vám dovolí v klidu umřít a mít konečně svatý pokoj.

Související články

Další články