Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Šílený pád Ester Ledecké: Ve 109 km/h vletěla do záchranné sítě, poranila se v obličeji

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
pád
Česká snowboardistka a alpská lyžařka Ester Ledecká (25) při druhém sjezdu Světového poháru v Crans Montaně upadla a na první pohled to vypadalo hodně drsně. V užší pasáži ve chvíli, kdy měla nejrychlejší mezičas, spadla v rychlosti 109 km v hodině a dopadla do ochranné sítě. Naštěstí se české závodnici nic vážného nestalo a poranila si pouze obličej.

Hrůzný pád zažila při druhém sjezdu Světového poháru v Crans Montaně česká snowboardistka a alpská lyžařka Ester Ledecká (25). Po včerejším skvělém druhém místě jela opět na hraně a nevyplatilo se jí to.

V rychlosti 109 km v hodině ztratila kontrolu, spadla a skončila následně v ochranné síti. Ester Ledecká to tentokrát v užší pasáži nevychytala, nezvládla oblouk a pád na první pohled vypadal dost děsivě. Naštěstí se Ledecké nic nestalo, ale ve fanoušcích hrklo.

Zkušená sportovkyně na důkaz toho, že je vše v pořádku, ukázala palec nahoru a uklidnila tak fanoušky. Roztrhla si ret a je velmi otřesená, jinak je snad nezraněná.

"Zatím jsme spolu mluvili jen krátce vysílačkou, takže nevím, jak to zahýbalo s její psychikou. Ten pád byl docela těžký, takže je trošku dobitá a má rozseknutý ret, ale nemělo by to být nic vážného,“ uvedl na ČT Sport Ledecké trenér Tomáš Bank.

Související články

Další články