Líbí se vám socha Davida od Michelangela? Určitě ne tolik jako dvacetiletému Japonci Alanovi, který už utratil v přepočtu téměř tři miliony korun za to, aby se mu co nejvíce podobal.

Ve škole si z něj pořád dělali spolužáci legraci, že vypadá spíše jako žena než jako muž, a tak se rozhodl vzít si jako svůj předobraz to nejmužnější, co ho napadlo. Nebyl to Chuck Norris, ale právě socha Davida.

Nedávno vystoupil i v jednom japonském televizním pořadu, kde o všech těch plastických operacích, které podstoupil, otevřeně mluvil. Ostatně nijak se za ně nestydí a podle všeho dělá i selfie obrázky na operačním stole. Jen se podívejte dolů do fotogalerie. Údajně vytvoří 1500 selfie fotografií měsíčně.

A jaké operace už tedy měl? Dvě operace nosu, jednu očí, jedno vyhlazení vrásek a injekce do obličeje, aby změnil tvar. Kde na to všechno vzal peníze? Byl docela vychytralý! V šestnácti letech se přestěhoval do Tokia, kde byl od té doby s alespoň šesti staršími ženami, které jeho posedlost plastickými operacemi sponzorovaly. Fikaně s nimi ale nespal. Jak říká v pořadu: „Jakmile bych to udělal, přestaly by od nich téct peníze, protože by dostaly, co chtěly.“

Údajně si nijak nehlídá, co jí, protože diety znamenají stres a stres není pro krásu člověka dobrý. Místo toho bere asi třicet vitaminů denně a když se cítí trochu tlustější, nechává si do břicha píchat injekce na rychlejší spalování tuku.