Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šílený Dan Nekonečný v OSTRAVĚ! Tohle město je dokonalé a vy všichni budete mí příbuzní!

+ Dalších 6 fotografií
Zpěvák, moderátor, herec a módní guru Dan Nekonečný přijel předvést svou neopakovatelnou show do Ostravy! Co si myslí o tomhle městě, které nikdy nespí? A jaký má názor na Ostraváky? My tohle všechno VÍME!

Na světě snad neexistuje pozitivnější člověk, než je Dan Nekonečný. Pro obyčejný český lid, který si neustále na něco stěžuje a všechno vidí černě, je jen těžko uvěřitelné, že Nekonečný nebere nějaké silné drogy. Tenhle člověk je zkrátka chodící reklama na optimismus.

Jak je známo, Ostrava je ponuré město, plné negativních lidí, kteří znají jenom práci a starosti. A přesně tihle lidé potřebují alespoň kousek entuziasmu právě od tohohle šíleného zpěváka, který ho má na rozdávání.

Dan Nekonečný vystoupil v Ostravě v rámci zahájení olympijských her v Riu. I když bylo počasí úplně na nic a lilo, tak jakmile se na scéně objevil barvami hýřící zpěvák, bylo to všem jedno. Předvedl opět jednu ze svých bizarně dokonalých show, kterou hltáte od začátku až do konce. Ostravští chlapi se kochali nádhernými nahými těly exotických krásek a nemohli z nich spustit oči. Není divu, takový skvost doma nikdy mít nebudou. I když je Nekonečnému něco přes padesát, vůbec se nezdráhal chodit po rukou a předvádět kreace, které mu může závidět kdejaký dvacetiletý floutek.

Prohlásil, že Ostravu miluje a nechá si ji dát do své občanky jako rodné město a všichni Ostraváci budou jeho příbuzní. Líbí se mu rázovitost lidí v Ostravě a o místních ženách hovoří, že by se od nich mohla učit Xena nebo Lara Croft. Ostravské muže pasoval na indiánské náčelníky a své bratry. Doprovod mu dělali dva Fantomasové a samozřejmě zástup okouzlujících dam v typických brazilských festivalových róbách. Všechno bylo zlaté, nablýskané a zkrátka nezapomenutelné.

Na závěr o celém vystoupení a publiku řekl, že to byl správně nádherný večer a všichni jsou jeho MILÁČCI! Doufám, že si každý, kdo tam včera byl, odnesl alespoň kousek jeho pozitivní nálady.

Související články

Další články