Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Šílený bizár na Clashi: Rozjetý Martin Kocián a jeho podivný breakdance nebo Darth Vader z Wishe

Tisková konference k Clash of the Stars 8.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Foto Tomáš Martinek
Předchozí Další
+ Dalších 30 fotografií
Galerie

Clash of the Stars je po delší odmlce zpět a fanoušci jsou nadšení. Úvodní tisková konference k nadcházejícímu osmému turnaji se totiž opět nesla ve stejném duchu, na jaký jsou diváci zvyklí: bizár byl znovu nezbytnou součástí. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která událost zachytila. Jak řádil rozverný Martin Kocián z Luneticu, předvádějící breakdance, nebo influencer Patrik Žralok jako Darth Vader z Wishe? Na ty nejlepší momenty se můžete podívat v galerii. 

Poslední turnaj populární a ostře sledované organizace Clash of the Stars, galavečer s číslem 7, se uskutečnil koncem ledna. A hned od té chvíle už byl zároveň vyprodaný i turnaj nadcházející. Vstupenky zmizely rychlostí blesku i přesto, že fanoušci až dosud neměli tušení, kdy a s jakými aktéry se COTS 8 uskuteční.

Promotéři si dali menší odmlku a nyní už je konečně jasno. Jak bylo oznámeno během úvodní tiskové konference, osmý galavečer proběhne 22. června, tentokrát v Ostravě, a odtajněná je už i fightcard.

Bizáry z tiskovky Clash of the Stars 8

Samotná tisková konference ani tentokrát nezklamala. Fanoušci odcházeli opět nadšení a pobavení pořádnou dávkou bizáru. Ten tentokrát vzal do svých rukou především někdejší člen hudební kapely Lunetic Martin Kocián. Jeho jméno bylo během tiskovky představeno jako jméno jednoho z aktérů a na pódiu se pak Kocián postaral o pořádnou show.

Nejenže podle některých přítomných hostů zjevně dorazil značně posilněný omamnými látkami, ale také si před zraky diváků střihl menší hudební vystoupení, které nezapomněl doplnit o taneční prvky. Kocián předvedl vtipné grimasy i válení po zemi, připomínající breakdance. Menší sestřih jsme vložili na náš Instagram.

Kromě rozverného Martina Kociána se však fanoušci dočkali i oblíbené postavy ze Star Wars. Jako Darth Vader z Wishe na tiskovku dorazil influencer Patrik Žralok, který je již v rámci Clash of the Stars proslulý svým převlékáním za různé postavy. Co dalšího se na místě odehrálo? Podívejte se v galerii.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy