Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Šílenství ve VyVolených: Do Vily se vracejí další dva bývalí obyvatelé. Hádejte, kdo to bude!

Ve Vile opět nastane peklo.
Zdroj: archiv FTV Prima

Návrat některých vyřazených VyVolených, kteří mají za úkol rozvířit atmosféru ve Vile, pokračuje. Poslední čtyři soutěžící o výhru pět miliónů korun se můžou nudou ukousat, a tak se jim štáb rozhodl opět přichystat pochoutku v podobě nových hostů. I když, nových…?

Už dnes večer se do Vily vrátí psychopatická účastnice první řady reality show Regina Holásková (35). Nezkrotná malířka už jednou ve Vile byla, a i když její příchod proběhl poměrně v poklidu, během několika dní se rozhostilo naprosté peklo. Šíleli z ní téměř všichni a nejvíc samozřejmě Vladko a Romana, které Holásková řekla dost šílené věci. „Regina bude zastávat ve Vile funkci okresní hygieničky, laické psycholožky a estetické poradkyně. Navíc se v hierarchii dostane nad bosse,“ řekla nám PR manažerka TV Prima Kateřina Vlasáková.

Jenže my víme, že Regina není jediná, kdo se opět vrátí do centra vypjatých emocí. Podle našeho zdroje by se o víkendu měl objevit ve Vile i svalovec Thomas Castello (38), jehož poslední návštěva měla u diváků velký úspěch. Doufejme, že se produkce tentokrát nerozhodne návrat Castella zrušit, jako se to stalo, když eXtra.cz informovalo o jeho plánované návštěvě a Thomasův vstup do Vily byl o několik dní posunut.

Související články

Další články