Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Šílení vegani mučili svého syna (5 měsíců) hladem: Když ho našli, nevážil ani půl kila!

Zdroj: Brevard Country Sherrif's Office
Týrání
Byli tolik posedlí veganstvím, že by klidně nechali zemřít vlastního syna (5 měsíců). Krmili ho pouze bramborovým krémem, na nějž našli recept na internetu. Chlapečka dělily od smrti pouhé dny. Po narození vážil čtyři a půl kila, když ho našli, neukázala váha ani půl kilogramu.

Mladí rodiče Julia French (20) a Robert Buskey (31) jsou zapřísáhlými vegany. Když se jim narodil syn, lékař jim jasně řekl, čím ho mají krmit. Místo toho mu dávali jediný veganský pokrm.

Tím byl bramborový krém, na nějž si našli recept na francouzském webu. Naprosto nevhodné jídlo se na miminku záhy podepsalo. Z porodních čtyř a půl kilogramů mu postupně váha klesla až pod půl kila. Policie dvojici po nalezení zbídačeného chlapečka okamžitě zatkla.

„Nikdy jsem neviděla takhle vyhladovělé dítě, které je takhle blízko smrti,“ řekla detektivka Lauren Watson místním novinám. Otřesný případ týrání se stal na americké Floridě. Miminko skončilo v péči odborníků a je na tom lépe, po dávce tekutých živin váží o půl kila víc.

Krkavčí rodiče teď čelí obvinění ze zanedbání péče o dítě, jež mohlo vést k jeho smrti. Je pravděpodobné, že skončí za mřížemi.

Související články

Další články