Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Šílení Slováci hrozí žalobami: Sousedé předem neunesli včerejší jasnou prohru! eXtra.cz je nejčtenějším slovenským webem! Děkujeme, bratia!

Šílení Slováci hrozí žalobami: Sousedé předem neunesli včerejší jasnou prohru! eXtra.cz je nejčtenějším slovenským webem! Děkujeme, bratia!
Zdroj: Profimedia.cz

Divna zeme co ji sfoukneme v hokeji jako svicku?????!!!!! poznas ten clanek??? ty buzerante ceskej??? jestli ne tak si ho tam u vas v Extra.cz precti a zamysli se ty kokote,dementnej.

Očakávam, že príde ospravedlnenie zo strany eXtra.cz za ohromne dehonestujúci článok, ktorý nie je podložený na ŽIADNYCH faktoch!!!

Na Vasom mieste by som sa hanbil sam pred sebou zarabat si peniaze takymto sposobom. Zrejme na viac nemate.

Takové a další příspěvky plné frustrace a strachu přicházejí do redakce eXtra.cz, která si včera ráno dovolila připomenout bratrům z východu několik bolestných faktů, týkajících se především Slovenského národního povstání (podvod), eura jako záchrany Slováků od hryzání kůry ze stromů (podvod) a stále vysoké výkonnosti Mira Šatana (sci-fi).

Redakce obdržela od včerejšího rána přes dvacet výhrůžek žalobami pro hanobení rasy, národa a přesvědčení a šéfredaktor Pavel Novotný je terčem výhrůžek a jeho oblíbená koliba v Ekoparku Stupava, kam tajně za zády manželky vždy cestou do Prešpurku odbočí a kde si pravidelně dává dvojitou slaninu na halušky, mu vzkázala, ať už nejezdí.

V záplavě kritiky nás naopak potěšila depeše maďarského velvyslance v Praze pana Zoltána Bergendiho, který se chystá jménem maďarského ministerstva sportu, mládeže a tělovýchovy udělit Pavlovi Novotnému titul Magyar királyi Szent István lovagrend (Královský uherský řád sv. Štěpána) za vytrollování slovenského národa jako celku.

Vydavatel eXtra.cz, společnost eXtra online media, by v každém případě rád poděkoval našim čtenářům, zejména z Humenného a Malacek, díky kterým se eXtra.cz stalo dnes nejčtenějším slovenským webem, v důsledku čehož plánujeme spuštění maďarské mutace tak, aby nás mohli číst i Slováci a nebylo nutné nás překládat jako doposud.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy