Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šílení mladíci, kteří závodili v Berlíně rychlostí 160 km/h, dostali trest doživotí!

Bylo tohle nutné?
Dva mladíci si nejspíše hráli na film Rychle a zběsile a neuvědomili si, že můžou svým chováním připravit jiného člověka o život. Loni v únoru se oba zúčastnili závodu v německé metropoli, během kterého usmrtili jiného řidiče. Dnes padl krutý verdikt. Oba dva dostali doživotí.

Tohle nikdo z přítomných nejspíše nečekal. Mladíci, kteří mají na svědomí lidský život, dostali nevídaný trest. V pondělí zemský soud v Berlíně vynesl nad dvěma šílenými řidiči krutý trest. Dva mladí muži ve věku 28 a 25 let závodili v centru německé metropole a způsobili smrt jiného řidiče.

Agentura DPA informovala o tom, že oba dostali trest doživotí. Oba odsouzení loni v únoru svým bezohledným chováním zavinili smrt devětašedesáti­letého řidiče jiného auta, do kterého jeden z mladíků narazil.

Během šílené jízdy projeli oba dva kluci několika křižovatkami na červenou a jejich rychlost se pohybovala okolo 160 km/h.

Související články

Další články