Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Šílenému strýci přeskočilo a rozpoutal peklo: Svou neteř (†11) bezdůvodně ubodal k smrti!

Jasmine bylo pouhých 11 let. Proč ji strýc ubodal k smrti?
+ Další fotografie
Nikdo nedokáže pochopit tragédii, která se stala tento týden v anglickém městečku Wolverhampton. Delroy Forrester (51) zasadil své neteři Jasmine Forrester (†11) několik smrtelných ran nožem. Pomoc přivolala zděšená babička, všichni totiž bydleli ve společné domácnosti. Jenže bylo pozdě a dívenka po převozu do nemocnice zemřela.

Jasmine Forrester měla celý život před sebou. Nikdo nechápe, proč musela zemřít. Jednoho odpoledne se dívka vrátila ze školy a nastalo hotové peklo. Její strýc Delroy Forrester ji ubodal k smrti.

Vrah byl dlouhodobě nezaměstnaný a zřejmě se potýkal s psychickými problémy. Přesto celá Anglie nechápe, jak mohl připravit o život teprve jedenáctiletou vnučku. Muž sedí ve vazbě a v nejbližších dnech ho čeká soud, který rozhodne o délce jeho trestu.

Ošklivě poraněnou Jasmine se snažila těsně po útoku strýce zachránit její babička. Volala z okna o pomoc a sousedé přivolali záchranku. Ani bleskový převoz do nemocnice však už dívce nemohl zachránit život. Na nemocničním lůžku zraněním bohužel podlehla. Především poranění hlavy bylo neslučitelné se životem.

Všichni nyní doufají, že Delroy skončí v base na pořádně dlouhou dobu. Pořádný trest si pro něj přeje zejména tatínek mladičké Jasmine. „Nikdy na tebe nezapomenu. Navždy tě budu milovat, Jasmine. Tvůj táta,“ napsal zdrcený otec.

Mohlo by vás zajímat

Další články