Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Šílenec s nožem ohrožoval Jágra při tréninku. Následně na ledě unikal strážníkům

+ Dalších 111 fotografií
Na dnešní hokejový trénink kladenští Rytíři jen tak nezapomenou. Neznámý šílenec tam ohrožoval nožem Jaromíra Jágra a jeho spoluhráče. Přihlížející středoškoláci z Litoměřic se nestačili divit. Těm muž s nožem v ruce také vyhrožoval. Následně vyzýval hokejisty k boxerskému souboji a zvládl přitom urážet nejen naši českou jedničku Jaromíra Jágra. Naštěstí byl včas zpacifikován strážníky městské policie.

Nepříjemné překvapení zažili kladenští Rytíři při svém hokejovém tréninku, kde je ohrožoval neznámý útočník. Nejdříve seděl na tribuně a vyhrožoval s nožem v ruce přítomným středoškolákům a jejich profesorce. Po skončení tréninku neváhal a dral se za hráči. Na obránce Martina Kehara dokonce křičel „Stejně nemáš zuby, tak pojď!“. Hráči jeho výzvy naštěstí ignorovali a odešli do šatny.

To ale neznámému šílenci v dresu se jmenovkou Charlie vůbec nevadilo. Nazul si brusle a vydal se přivolaným městským strážníkům ukázat, jak bruslí. Ti byli zavoláni potom, co Charlie, který se nezdráhal nadávat ani policistům, na ledaře vystřelil puk.

Ve finále pohrozil i našemu nejlepšímu hokejistovi. „Jardo, já ti to vyfakturuju všechno, hele. Seš nejbohatší, máš smůlu,“ řekl muž Jaromíru Jágrovi (46). Muž byl následně strážníky odveden. Podle webu TN.cz by se mělo jednat o Karla Bláhu, který v minulosti už pár tréninků narušil. Třeba i Sparty. Prvotní informaci přinesl deník Vaše Kladno.

Související články

Další články