Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Šílené zákazy v Kauflandu? V jiné firmě dokonce značkují ženy s MENSTRUACÍ!

Zdroj: twitter.com
+ Další fotografie
Poté, co se na veřejnost dostalo, že Kaufland zakázal svým zaměstnancům pít a jíst, a to i v létě, strhla se lavina. Německý řetězec musel své původní nařízení nakonec trochu zmírnit, ale pracovníci jsou rozladění stejně. To ale nejspíš netuší, že na některých pracovištích jsou na tom lidé ještě daleko hůř.

Jíst a pít jen v zázemí obchodu nebo v kuřárně. Tohle chtěl Kaufland nařídit svým zaměstnancům, kteří si to ale nenechali líbit. Podle zmírněných pravidel si tak mohou například pokladní brát láhev s vodou přímo ke kase, musí být ale položena na předem vyznačeném místě.

Ačkoliv jde o pravidla na hlavu postavená, stejně nejsou nejhorší. S naprosto příšerným přístupem se setkala Zuzka. "V Jeseníku byla firma (tedy, ona je stále, ale nevím, zda nařízení ještě platí), kde musely být menstruující ženy označené. Prý kvůli častějším návštěvám WC," svěřila se s odsouzeníhodnou zkušeností podle portálu tn.cz.

S chtíčem zbytečně otravovat podřízené se setkal i Jan. "Nejdřív mi vynadali, že jsem šel s kolegou na svačinu. Prý můžeme jen každý zvlášť, což nám ale nikdo předem neřekl. A když mi druhý den nařídili koupit si deníček, kam si budu muset zapisovat návštěvy WC, odešel jsem na hodinu," vzpomíná.

A největší absurdita na konec? Zákaz smíchu "Zažila jsem, že majitel se doma díval na firmu a volal, ať se neshlukujem a nesmějem, i když jsme placeni úkolem," popsala Irena portálu podmínky v bývalé práci.

Související články

Další články