Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šíleně vyumělkovaná Monika Štiková: Retuší nešetřila ani u Michala a malého Quentina

Monika neponechala nic náhodě a všechny pořádně vyretušovala.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 47 fotografií
První máj dorazil i ke Štikovým, kteří momentálně okupují televizní obrazovky v šílené reality show. Monika (45) zřejmě zakopala válečnou sekeru s manželem Michalem a vyrazili spolu na Petřín. Vzali i malého Quentina (5), aby si Ornella Koktová (25) s Josefem Koktou (61) mohli udělat romantický den. A Monika ukázala, že při upravování fotek nezná míru.

Rychle k městu zády? Radši jako v mládí na Petřín! Monika Štiková (45) kupodivu netráví svátek zamilovaných se svým mladým zajíčkem, ale s manželem Michalem Štikou, se kterým se v reality show Štiky hádá div ne do krve.

Zřejmě však zakopali válečnou sekeru a nehádají se alespoň na prvního máje. Stále ještě manželé Štikovi vyrazili do petřínského parku a vzali i malého Quentina (5). Ukazuje se, že nemají problém být babičkou a dědečkem na plný úvazek.

Je krásné, že Monika s Michalem prožívají dnešní den bez ostrých sporů, jichž mezi sebou mají jindy požehnaně. Ale ještě hezčí by to bylo, kdyby si Monika nehrála s retušovacími aplikacemi ve svém smartphonu a nevyhladila všem obličeje tak, že by na nich mohl Jarda Jágr (46) bruslit.

Lidem stále leží v žaludku i Michalův mladický styl oblékání a na sociálních sítích se mu smějí za kšiltovku, kterou v běžném světě nosí patnáctiletí kluci. „Moni, to jako fakt nosí tuhle dětskou kšiltovku? To je mazec,“ poznamenala u Štikové na Facebooku věrná divačka.

Moniko, na používání těch aplikací jsou návody, možná se před pořízením další fotky aspoň do jednoho na chvíli začti!

Související články

Další články