Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šílené video z obskurního mejdanu: Marie Pojkarová divoce rejdí před Macurou, který se vydatně cpe hovězím!

+ Další fotografie

Obskurní party u nevázané zpěvačky Marie Pojkarové má své děsivé pokračování. Už jsme vám řekli, že Macura nakonec ten večer skončil v náručí své nadržené exmilenky – týrané blondýny Šulekové. Co se ale dělo předtím?

Zatímco Vlaďka nedávno sdělila redakci eXtra.cz, že je na „dovolené v Plzni“, na mejdanu už to vypadalo, že se zrekreovala a nastoupila do první fronty do boje o znovuzískání svého exmilence. Ten seděl u stolu s dívkou, kterou představil jako laickou odbornici přes psychopaty, a za doprovodu karaoke se cpal hovězím ve vlastní šťávě s rýží. Kolem něj přitom divoce křepčila hlavní organizátorka akce Pojkarová, ovšem to bylo večeřícímu ochránci týraných žen evidentně zcela šumák a nerušeně jedl dál.

Akce to byla podařená a my vám teď přinášíme exkluzivní záznam s tančící Pojkarovou a večeřícím králem Europaletem I., a to vše za doprovodu pološíleného karaoke. Laická odbornice přes psychopaty se nakonec skamarádila s Richardem Sacherem a Šulekovou si Macura odtáhnul zpět do Líbeznic. Ano, i takto může vypadat mejdan českých neohrožených lidových plantážníků.

Související články

Další články