Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

ŠÍLENÉ VIDEO uvnitř: V Pevnosti Boyard půjde o život! Nepochopíte, kdo ze soutěžících takhle riskoval!

+ Další fotografie
Dnes večer se nám představí další slavná pětice v kultovní soutěži Pevnost Boyard. Tentokrát na soutěžící číhají těžké úkoly. Jeden z nich padne na hlavu šprýmaře Jakuba Koháka. Jak si herec a moderátor s touhle disciplínou poradí? Podívejte se sami!

Kultovní soutěž Pevnost Boyard Česko pokračuje. Již dnes večer se nám představí druhý tým, který se bude snažit splnit všechny úkoly a vybojovat co největší sumu pro charitu. Dnešní čtveřice je opravdu povedená. Představí se nám Jakub Kohák, David Kraus, Vendula Svobodová (Pizingerová), Miroslav Hrabě (35) a Radek Jaroš.

Tahle pětice odvážných soutěžících se bude snažit vybojovat co nejvíce peněz pro Kapku naděje. Vendula Pizingerová bude v týmu jako jediná zastupovat dámskou část. Tahle skupinka se zdá být velmi silná a odhodlaná, takže doufejme, že vybojují opravdu vekou částku.

Úkoly budou teda pěkně náročné a půjde o život. Jakub Kohák schytá opravdu nelehkou disciplínu. Bude se muset dopravit na kole na druhou stranu, ovšem je v tom háček. Kolo je přiděláno na laně vzhůru nohama a Jakub musí zvládnout v obrovské výšce takto krkolomně dojet až na druhou stranu lana. Samozřejmě celý úkol je na čas, takže nebude prostor na zbytečné otálení.

Tahle soutěžní disciplína je opravdu náročná, ale soutěžící jsou stateční a plní energie. Jak se bude Jakubu Kohákovi v této nezáviděníhodné disciplíně dařit, se můžete podívat již dnes večer na TV Prima ve 20:15

Mohlo by vás zajímat

Další články