Kultovní soutěž Pevnost Boyard Česko pokračuje. Již dnes večer se nám představí druhý tým, který se bude snažit splnit všechny úkoly a vybojovat co největší sumu pro charitu. Dnešní čtveřice je opravdu povedená. Představí se nám Jakub Kohák, David Kraus, Vendula Svobodová (Pizingerová), Miroslav Hrabě (35) a Radek Jaroš.

Tahle pětice odvážných soutěžících se bude snažit vybojovat co nejvíce peněz pro Kapku naděje. Vendula Pizingerová bude v týmu jako jediná zastupovat dámskou část. Tahle skupinka se zdá být velmi silná a odhodlaná, takže doufejme, že vybojují opravdu vekou částku.

Úkoly budou teda pěkně náročné a půjde o život. Jakub Kohák schytá opravdu nelehkou disciplínu. Bude se muset dopravit na kole na druhou stranu, ovšem je v tom háček. Kolo je přiděláno na laně vzhůru nohama a Jakub musí zvládnout v obrovské výšce takto krkolomně dojet až na druhou stranu lana. Samozřejmě celý úkol je na čas, takže nebude prostor na zbytečné otálení.

Tahle soutěžní disciplína je opravdu náročná, ale soutěžící jsou stateční a plní energie. Jak se bude Jakubu Kohákovi v této nezáviděníhodné disciplíně dařit, se můžete podívat již dnes večer na TV Prima ve 20:15