Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ŠÍLENÉ VIDEO: Na Zemana u urny skočila polonahá feministka! Ječela, že je Putinova děv*a

+ Dalších 24 fotografií
Dnešním dnem se otevřely volební místnosti, a Češi si tak budou moct zvolit svého prezidenta. Nikdo ovšem nečekal, že volby bude provázet takové drama. Samozřejmě, že se k volbám dostavil i současný prezident Miloš Zeman (73) s manželkou. Když se chystal prokázat se občanským průkazem, napadla ho polonahá feministka a zasáhnout musela prezidentova ochranka.

Dnes ve 14 hodin odpoledne se otevřely volební místnosti, a lidé tak mohou rozhodnout o tom, kdo se v následujících letech stane prezidentem. Vše probíhalo naprosto standardně až do doby, kdy se dostavil úřadující prezident Miloš Zeman (73) a chtěl se prokázat volební komisi.

V tu chvíli se na něj totiž vrhla neznámá polonahá žena, která chtěla prezidentovi zabránit ve volbě. Okamžitě zasáhla ochranka, která ženštinu vyvedla z místnosti. Zeman tak nemohl napoprvé volit.

Po několika minutách se prezident vrátil se slovy, že je velmi poctěn, že ho napadla feministka ze skupiny Femen. Žena byla po útoku na hlavu státu předána do rukou policie. Podívejte se na drsné video, které zachycuje ženu, jež nechtěla, aby Zeman volil.

Související články

Další články