Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Šílené video: Líná matka se nechtěla tahat s dítětem po schodech. Hodila ho manželovi z okna

Rodiče jsou obvykle k smrti vyděšení, aby se jejich dětem nic nestalo. Žena z videa má očividně hranice posunuté jinde a klidně svoje ani ne dvouleté dítě hodí z balkonu, a to jen proto, aby nemusela chodit po schodech.

Naprosto šílené video se před pár dny objevilo na Facebooku. Natočila ho Akbota Rynzhan z Kazachstánu, sousedka ženy, která byla tak líná sejít schody, že svoje dítě házela manželovi z balkonu, upozornil web topky.sk. A jak jste si mohli všimnout, daleko by to neměla, bydlí totiž jenom v prvním patře.

Ačkoli bydlí takhle nízko, pro malé dítě je to pořád výška a i těch pár metrů, pokud by spadlo, by pro něho, ale klidně i dospělého mohlo znamenat smrt. To ale jeho rodiče nedomysleli a se životem osmnáctiměsíčního chlapečka takhle nerozvážně hazardovali.

Jak je z videa patrné, stačilo pár centimetrů a už už se chlapeček dotýkal nožičkama země. Naštěstí se nic vážného nestalo, ale rodiče by se měli zamyslet, příště by už takové štěstí mít nemuseli a v tomhle případě je lepší obětovat těch pár schodů navíc.

Související články

Další články