Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Šílené video baví Prahu: Opilý a zfetovaný muž šel donaha, házel berlí a plazil se

+ Další 2 fotografie
Netradiční pohled se naskytl Pražanům, kteří v úterý odpoledne vystupovali ze stanice metra Budějovická. Okolí tam terorizoval zfetovaný muž, který se svlékl kompletně donaha, přičemž trénoval hod berlí do dálky a roztáčel větrací šachtu. Nezastavili ho ani strážníci, kterým sice slíbil, že svého počínání zanechá, za pár minut ale rozjel svou zvrhlou show nanovo.

Že je v Praze blaze, by dozajista potvrdil i pán, který se společensky unavil a potom vyřvával u stanice metra Budějovická.

Podle jeho výkřiků ho rozhněvala partnerka, která mu pravděpodobně byla nevěrná. "Š*kala jsi s ním?" ptal se jí. Svlékl se kompletně donaha a pobíhal tam a zpátky. Během toho stihl i roztočit větrací šachtu garáže, házet berlí své lásky do dálky a rozsypat si na chodník všechny věci z batohu.

Kolem muže několikrát prošli strážníci, kterým slíbil, že svého podivného chování zanechá. Oblékl se, aby se však za několik minut znovu vysvlékl. Po druhém pokusu o obléknutí už si jenom několikrát sundal mikinu. Během svého počínání kdesi ztratil svítivě žluté tričko.

"Já jsem se prostě jenom strašně opil," hlásil kolemjdoucím, které ale svým tvrzením příliš nepřesvědčil. Naštěstí nebyl nikdo zraněn.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy