Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Šílené týrání štěněte v Prachaticích: Mladík pejska málem trvale zmrzačil!

Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Nejenom pejskaři volají po spravedlnosti pro třiadvacetiletého mladíka z Prachatic, který nechutným způsobem týral svého psa. Tříměsíční štěňátko labradora drasticky mučil, kopal do něj a nezdráhal se ho ani škrtit. Na jeho nepochopitelné počínání upozornila videa na sociální síti, která tam nahrál mladíkův kamarád. Případ už řeší policie.

Třiadvacetiletý mladík z Prachatic zřejmě dlouhodobě týral teprve tříměsíční štěňátko. Jeho nepochopitelné chování proflákl kamarád, který mlácení pejska zaznamenal a videa poté nahrál na sociální síť.

Psa mladík vinil z nepořádku, který však sám způsobil. Potom ho zvedal za krk a škrtil a kopal do něj kvůli hromádce, jež se v bytě objevila. Kulhající zvíře se snažilo najít zastání u autora videa, ale marně. Ten mu pomohl až zpětně, když šokující záběry zveřejnil.

„Zahájili jsme trestní řízení ve věci přečinu týrání zvířete. V případě prokázání viny hrozí pachateli trest odnětí svobody na 2 roky,“ sdělila mluvčí prachatických policistů Martina Joklová.

Štěňátko by už u tyranského páníčka být nemělo. Pes utrpěl vážná zranění, mezi něž bohužel patří i dvě zlomeniny končetin a pánve.

Související články

Další články