Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šílené těhotenské chutě: Neuvěříte, na čem si tato žena pochutnává!

Tato žena hazarduje se svým zdravím.
Zdroj: twitter.com
Každá žena má v těhotenství chuť na něco jiného. Některé si dopřávají kyselé okurky a čokoládu, jiné sardinky s pudinkem. Tato Britka má ale úplně jiné chutě. A mnoha lidem se z toho obrací žaludek.

Vicky Cullen (28) má opravdu velmi divné těhotenské chutě. A spousta lidí nechápe, že jí není špatně. Nemůže tak ublížit i svému nenarozenému miminku? To, co jí chutná, má doma v kuchyni.

Vicky si ráda pochutnává na nábytku a houbičkách na mytí nádobí. Miluje pěnovou výplň, kterou si namáčí do čaje nebo si na ni maže čokoládu a marmeládu. Každý by si raději vzal rohlík nebo chleba, Vicky ale na svoji pochoutku nedá dopustit.

Každý den, když vstane, snídá kus pěny, kterou si utrhne z křesla, a zapíjí ji džusem. Její manžel nemůže pochopit, jak to může Vicky jíst. Musí kvůli tomu totiž používat hodně projímadel, aby netrpěla zácpou.

Ta se ale jen směje. Dopřává si prostě jen to, co si její tělo v těhotenství žádá. Jenže tak žena přichází o svůj nábytek. Z křesla, na kterém tak ráda sedává, toho už moc nezbylo.

Vicky svoje těhotenské chutě objevila už před pěti lety, kdy čekala svoji první dceru Olívii. Rozvinula se u ní totiž porucha, při které mají ženy chuť na kov, papír, popel, písek nebo jíl. I přes to, že Vicky porodila zdravou dceru, na těchto věcech si pochutnávala dál. Kromě nábytku jí také houbičky na mytí nádobí, kterých za posledních pět let snědla už skoro dva tisíce.

Vicky ale nejí jen nábytek a houbičky. Samozřejmě se stravuje normálně, jako každý člověk. Snaží se jíst tři vyvážená jídla denně a nábytek a houbička jsou jen její svačinkou. Snažila se dokonce i přestat, protože ví, že konzumace nábytku a houbiček jejímu zdraví nepřispívá. Vydržela to ale jen čtyři dny a pak neodolala.

I přes to, že se takto stravuje pět let, je po fyzické stránce zdravá. Chodí totiž na pravidelné kontroly. Tato závislost se jí ale pěkně prodraží. Otázkou zůstává, proč Vicky ještě pořád nenavštívila psychologa.

Související články

Další články