Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Šíleně smutná princezna: Jak se 52 let po natáčení změnili Helena Vondráčková a Václav Neckář

Zdroj: Filmové studio Barrandov
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Šíleně smutná princezna byla natočena už před 52 lety. U diváků se stále dočkává obliby a i dnešní děti ji mají velmi rády. Příběh princezny, která předstírá smutek, aby si nemusela vzít prince ze sousedního království, se zkrátka neomrzí. Jak dnes vypadají hlavní hrdinové této hudební pohádky?

Pohádka Šíleně smutná princezna vypráví příběh prince a princezny ze sousedních spřátelených zemí, kteří mají uzavřít sňatek, o čemž rozhodli jejich moudří otcové se svými rádci. Královské děti si ale chtějí o tom, koho si vezmou, rozhodnout samy.

Hlavní role princezny se ujala Helena Vondráčková, které v době natáčení bylo pouhých 21 let. Prince si zahrál Václav Neckář, kterému bylo 25 let. Oba představitelé tehdy měli ještě celé své kariéry před sebou a nemohli tušit, jak velké slávy se jednou dočkají.

Proměna

Podívejte se do fotogalerie na to, jak se od roku 1968 změnili Helena Vondráčková a Václav Neckář, kteří se ujali hlavních rolí. Dává rozum, že po 52 letech od natáčení vypadají úplně jinak. Máte jejich pohádku i dnes rádi?

Související články

Další články