Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Šílené ruské seznamky: Po těchto fotkách si uvědomíte, že lásku tak nutně nepotřebujete

Šílené ruské seznamky: Po těchto fotkách si uvědomíte, že lásku tak nutně nepotřebujete
Zdroj: Facebook
+ Dalších 17 fotografií
galerie
Seznamky, jakkoliv se může zdát, že je tomu naopak, jsou stále větším a větším trendem. Svou lásku díky nim nenachází jen obyčejní lidé, ale i celebrity. Pokud partnera či partnerku hledáte už dlouhodobě, není nic lepšího, než zabrousit na ruské weby. Lásku na nich možná nenajdete, ale uvědomíte si, že i celibát má své výhody.

Pro nespolečenské osoby není nic lepšího, než si hledat životního partnera přes seznamku. Stačí telefon s internetem, pár kliknutí a už si můžete vybírat z té nejzajímavější nabídky, kterou vám online svět přináší.

Na ty nejlepší partie lze nepochybně narazit na ruských seznamkách. Muži i ženy všeho věku na nich ukazují nejen sami sebe na skutečně roztomilých snímcích, ale často vám dají i nahlédnout do prostředí, v němž žijí a ukáží vám, jaký je zhruba jejich životní styl.

Pokud zoufale toužíte po lásce, která ne a ne se objevit, podívejte se do galerie. Pokud si mezi těmito lidmi nevyberete, minimálně budete mít jistotu, že sehnat si nového partnera či partnerku není tak nutné, jak se vám mohlo zdát.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy