Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šílené přiznání Moniky Štikové: Při porodu Ornelly jsem málem zemřela! DRSNÉ DETAILY

Monika přiznala, že při porodu Ornelly málem zemřela.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 113 fotografií
Nejprve hysterické výlevy, potom erotické fotky a teď příběh o těsném úniku zubaté! Monika Štiková (45) zkrátka nepřestává šokovat. Přišla s nečekaným přiznáním, že při porodu Ornelly Koktové (25) málem zemřela. Hrobníkovi z lopaty unikla doslova za pět minut dvanáct!

Reality show Štiky jsou v plném proudu a hlavní aktérka Monika Štiková si umanula, že s jejím koncem se o ní rozhodně nepřestane mluvit. Po erotických fotkách přišla s šokujícím přiznáním!

„Doktoři nesou velkou tíhu léčení a uzdravení, ale sestry jsou lidé, kteří vám pomohou. Já jsem opravdu byla na tom kolikrát hodně špatně. Při porodu Ornellky mi selhávaly veškeré orgány a začala jsem se zavodňovat. Byla jsem tři dny na JIPce a čekalo se, jestli přežiju. A tady právě mi hodně pomáhaly sestry a táhly mě do života. Ale Ornella je kus ženské a při tom porodu jsem jí předala spoustu energie, kterou teď využívá,“ zavzpomínala na své těžké chvíle Monika na soustředění soutěže Batist Nej sestřička 2018 na zámku Dětenice.

Jenže zatímco v minulosti měly Monika a Ornella hezký vztah, dnes jsou na ostří nože. Štiková po včerejším skandálu s nahými fotkami prohlásila, že už žádnou dceru nemá!

Související články

Další články