Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Šíleně PEPRNÁ přezdívka: Tímhle slůvkem říká Borkovec (18) o tolik starší Knechtové (37)!

To je gól!
+ Dalších 35 fotografií
O lásce jako trám teď snad už nemůže být pochyb! Petr Borkovec (18) a Katarína Knechtová (37) nepřestali být v neustálém kontaktu ani několik týdnů po skončení SuperStar 2018. Už během soutěže se mluvilo o tom, že mezi touto na první pohled nesourodou dvojkou vzniká románek. Ten oba dodnes nevyvrátili ani přímo nepotvrdili. Neustálými náznaky jej ale dávají dost jasně najevo!

Sice smazali všechny společné fotky, ale Petr Borkovec a Katarína Knechtová na sociálních sítích cukrují dál. A volí při tom slova, která se do konverzace osmnáctiletého kluka s téměř čtyřicetiletou ženou rozhodně nehodí!

Před nedávnem se Knechtová, která coby porotkyně SuperStar 2018 Petra v soutěži až okatě protežovala, rozplývala nad jeho novou fotkou. „Divokost v očích, divokost v srdci,“ neuhlídala slovenská zpěvačka emoce.

A po pár dnech to na ně přišlo zase! „Teď nevím, co nebo koho mám radši,“ napsal Knechtové pod fotku, na níž pózovala s několika sudy piva. A reakce? „Ale víš,“ mrkala na něj Katarína přes sociální síť.

U jiného snímku zase Borkovec proflákl, jakým slovem si asi s Katarínou říkají, když jsou o samotě. „Ňufík,“ napsal a připojil hned několik srdíček.

Už se zdálo, že potenciální románek této dvojky byl celou dobu pouhý žvást, ale Petr s Katarínou se tak vůbec nechovají. Naopak to alespoň na Instagramu vypadá, že by se samou láskou nejraději snědli. Když se jich ale někdo zeptá, jak to tedy mezi sebou mají, začnou okamžitě mlžit.

Naposledy to udělala Knechtová, když prohlásila, že vztah s Petrem bere na bázi kamarádství. „Myslím si, že nejsem typ pro jakéhokoliv muže a už vůbec ne na svatbu. Hudba je prostě celibát. On je zlatý, jsme v kontaktu i po SuperStar. Uvidíme, jak se to všechno vyvine. Teď má spoustu svých aktivit,“ řekla pro slovenský web pluska.sk.

Mohlo by vás zajímat

Další články