Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Šílené oblečky Jany Kratochvílové: Tohle jsou nejpodivnější outfity mimozemské zpěvačky

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Zpěvačka Jana Kratochvílová (66) rozhodně patří mezi nejbizarnější osobnosti českého showbyznysu. Ačkoliv spousta lidí obdivuje její nezaměnitelný hlas v písních, které se dodnes hrají v rádiích, většina se už soustředí spíše na její vzhled. Když totiž někam vejdete například v brnění, tak to nelze tak úplně přehlédnout.

Nelze si nevšimnout, že Jana Kratochvílová je více než člověkem spíše mimozemskou bytostí. Spíše než jako zpěvačku ji dnes spousta lidí zná jako osobu, jejíž přítomnosti na kterékoliv akci si nelze nevšimnout. Dokonce i na StarDance přišla převlečená za televizi.

Kousky, které byste našli v šatníku někdejší pěvecké hvězdy, byste asi u běžné šedesátnice nehledali. Jana se však vymyká veškerým normám a není proto divu, že se u ní doma nachází například stará potápěčská přilba, brnění či čepice s bodlinami. A kupodivu se na tyto předměty jen nepráší, Kratochvílová je skutečně unosí.

Je zvykem, že se po zpěvačce s přezdívkou Uriel vždy na nějaký čas slehne zem, nicméně vždy poté vstane jako fénix z popela a je jen těžké to ignorovat. Pokaždé se totiž ukáže v outfitu, který člověka nutí zaťukat si na čelo. Na její největší výstřelky se podívejte v galerii.

Související články

Další články