Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Šílené modely Biancy Censori: Nahý klín, průhledná pláštěnka i chlupatá houba

Bianca Censori a její nejbizarnější outfity.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 53 fotografií
nejlepší modely

Přítelkyně Kanyeho Westa Bianca Censori je známá pro své bizarní oblečky, které jsou čím dál odhalenější. Naposledy ukázala nahatý zadeček v průsvitných punčocháčích, když šli společně s Kanyem na večeři v Los Angeles, jak psal Dail Mail. Není to poprvé, kdy Bianca kráčela po ulicích skoro nahá. Už se také objevila v průhledné pláštěnce či jako chlupatá houba. Jaké byly její nejbizarnější outfity?

Bianca Censori patří k celebritám, které chodí v těch nejbizarnějších outfitech vůbec. Ona sama o nich ale nerozhoduje. Její modely jí plánuje její přítel Kanye West a že to jsou opravdu pikantní kousky.


Dvojice se naposledy objevila mezi lidmi ve středu večer, kdy si společně vyrazili na večeři v Los Angeles. Bianca Censori na sobě opět neměla skoro nic. Vršek outfitu tvořila jen černá podprsenka a dole měla jen průhledné béžové punčocháče bez kalhotek. Rozkrok si kryla černou kabelkou, kterou měla neustále před sebou, jak informoval web Daily Mail.

Chlupatý koberec či skrytá nahota

Takto v poslední době chodí oblečená pořád. Byly ale doby, kdy na sebe vzala například chlupatý outfit, ve kterém vypadala jako pomuchlaný koberec či průhlednou pláštěnku, pod kterou byla úplně nahá. Dále také předvedla svůj zadeček v bombarďácích nebo přišla v sado-maso oblečku.


Fanoušci jsou z Kanyeho Westa přímo zhnusení, on je totiž důvod bizarního oblékání své partnerky. "Nechte ji, ať se oblékne a navštíví svou rodinu. Proč nechodíte také nahý vy a nevystavujete se?" ptá se jeden z fanoušků na Instagramu. "Dokážu ocenit lásku k vaší ženě a touhu ukázat ji světu v její kráse, ale vypadá to, že ji jen využíváte. Myslíte si, že je to dobrý příklad?" tázal se kdysi další sledující.

Na ty nejbizarnější modely se můžete podívat v naší galerii.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy