Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Šílené hádky zodiaku: Býci jsou vzteklouni, z Panny se stává démon

Jakou máte negativní stránku osobnosti?
Zdroj: pixabay / extra
horoskop
Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokruhu jsou i pěkní prevíti a falešní jedinci! Připravte se na pravdu! Některá znamení zvěrokruhu se promění naprosto v monstra a děsí nejen své okolí, ale i sebe! Co se skrývá v jednotlivých znameních za temno?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Lidé narození pod planetou Mars jsou velcí sobci, myslí jen na sebe, nic jim není svaté. Nechtějte je naštvat, jinak na vás vychrlí jedovatou lávu poznámek, které vám naprosto otráví následující dny.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Pro Býky je nejhorší lenost. Také jsou velcí materialisté, takže jakmile jim někdo sáhne na peníze nebo na jejich oblíbenou věc, hned se naštvou. Pokud se toto znamení opravdu naštve, tak je z něj pěkně rozzuřený Býk!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Vzdušné znamení Blíženců si neustále vymýšlí. Jsou to takoví lháři, že by jednoznačně mohli konkurovat Pinochiovi. Jejich báchorky jsou nejen otravné, ale hlavně neupřímné. Jsou to prostě podvraťáci.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Z přecitlivělého Raka se stává po pár minutách hádky naprosté monstrum. Neumí kočírovat svoji náladovost a umí být neskutečně zlý. Po pár minutách se však tváří jako andělíček a dělá, že se nic nestalo...

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev má své ego a přes to prostě nejede vlak. Jakmile se pustí do války, dělá všechno pro to, aby hádku vyhrál. Jsou to prostě egoisté, když něco chtějí, nemají problém použít nátlak.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny mají vždycky všechno skvěle naplánované, takže jakmile dojde na výměnu názorů, stáhnou se do ústraní. Raději si něco mumlají pod nos a nevyjadřují se. Nejsou totiž na takovou situaci připravené! Po pár minutách jim však vše dojde a stane se z nich naprostý Satan!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy se na vás přisají jako hnusná pijavice, když budete něco namítat, připravte se na citové vydírání. Jiným závidí i nos mezi očima a jsou plné zášti. Do hádky s tímto znamením se raději nepouštějte!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Všichni Štíři jsou celkem rozmazlení a mají rádi, když je po jejich. Jsou jak dravá zvěř, která se nenechá ničím zastrašit. Nemají ani problém na vás vytáhnout staré věci z minulosti, aby vás zahnali do kouta.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Dělá z komára velblouda a z jeho přemoudřelých keců se vám zvedá kufr. Střelcům chybí takt a empatie. Jsou to naprostí hulváti, kterým není nic svaté.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Z Kozoroha se během hádky stane dokonalá ledová královna! Jejich chladná energie, kterou vpustí do hádky, vás doslova zmrazí. Nesnažte se s tímto znamením vyjednávat, je to prostě ledovec, do kterého není radno narážet.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři jsou urážliví haranti. Raději jim nic neříkejte a mlčte. V každém slovu budou něco hledat a naprosto bravurně z vás udělají zlého člověka, který chce jejich dušičce škodit. Jejich dětinskost je otřesná!

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Citlivé Ryby si berou k srdci úplně všechno, co jim kdo řekne. Jakmile dojde tedy na hádku, je zaděláno na velký malér. Nečekejte však žádného démonu. Ryba je v roli oběti, takže bude neustále fňukat a fňukat. Z jejího pláče vás bude hned bolet hlava.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy