Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šílená závislost: Tahle mladá dáma pojídá po kilech oční stíny a zadělává si tak na těžké zdravotní obtíže!

Mladá žena trpí vzácnou závislostí. Pojídá oční stíny.
Zdroj: profimedia.cz

Úchylek a závislostí je mezi lidmi vskutku požehnaně. Stačí si vymyslet co nejabsurdnější závislost a s největší pravděpodobností se na světě najde alespoň jeden člověk, který bude nést její břímě.

Otázkou je, jestli jde o skutečné psychické poruchy a fyzické závislosti, nebo jen zvrhlý pokus, jak na sebe strhnout mediální pozornost.

Každopádně jednu z takových unikátních libůstek provozuje dvaadvacetiletá Američanka Brittoni, která je závislá na „mlsání“ očních stínů. A v této disciplíně je opravdovou jedničkou, protože se jí údajně věnuje již celých 13 let.

I přes značné zdravotní komplikace se své závislosti na pudrových šminkách nemůže vzdát. Denně do sebe prý dostane až 20 políček stínů. Za třináct let své nevšední kariéry se tedy zvládla prokousat neuvěřitelnou desetitisícovkou paletek!

Zvláštní choutky probudila v Brittoni její matka, která prý posypávala koblihy dětským pudrem a užívala jej jako „fígl“ pro jejich dietnější variantu namísto cukru.

„Je to jako touha po vaší oblíbené bonboniéře. Preferuji šedé, bílé a hnědé odstíny, chutnají lépe než tmavé barvy,“ vysvětlila žena, která se potýká se srdeční vadou. Zároveň se obává, co chemické složky obsažené ve stínech způsobují v jejím těle.

Pokud se Brittoni své závislosti nezbaví, hrozí jí podle jejího ošetřujícího lékaře Jacka Siebenalerema rakovina a řada vážných srdečních nemocí.

V odvykání ji nyní podporuje i její snoubenec. Asi mu stíny v její puse vadí při líbání.

Související články

Další články